Location : Home > R > RT0603FRE07158KL
RT0603FRE07158KL
Share on FacebookShare on Facebook
RT0603FRE07158KL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0603FRE07158KL RES SMD 158K OHM 1 1/10W 0603 785700 Yageo 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RT0603FRE07158KL Thin Film Resistors - SMD 1/10W 158K ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd