Location : Home > R > RT0603FRE0714K7L
RT0603FRE0714K7L
Share on FacebookShare on Facebook
RT0603FRE0714K7L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0603FRE0714K7L 854679 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
RT0603FRE0714K7L 854679 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
RT0603FRE0714K7L RES SMD 14.7K OHM 1 1/10W 0603 1410800 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RT0603FRE0714K7L 854679 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
RT0603FRE0714K7L Thin Film Resistors - SMD 1/10W 14.7K ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com