Location : Home > R > RT0603DRE0751RL
RT0603DRE0751RL
Share on FacebookShare on Facebook
RT0603DRE0751RL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0603DRE0751RL Thin Film Resistors - SMD 1/10W 51 ohm .5 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RT0603DRE0751RL RES 51.0 OHM 1/10W .5 SMD 0603 15000 Yageo 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RT0603DRE0751RL RES SMD 51 OHM 0.5 1/10W 0603 677400 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RT0603DRE0751RL RES SMD 51 OHM 0.5 1/10W 0603 787400 Yageo 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.