Location : Home > R > RT0603DRE07165RL
RT0603DRE07165RL
Share on FacebookShare on Facebook
RT0603DRE07165RL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0603DRE07165RL Thin Film Resistors - SMD 1/10W 165 ohm .5 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RT0603DRE07165RL Thin Film Resistors - SMD 1/10W 165 ohm .5 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
RT0603DRE07165RL Thin Film Resistors - SMD 1/10W 165 ohm .5 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
RT0603DRE07165RL RES SMD 165 OHM 0.5 1/10W 0603 1521900 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RT0603DRE07165RL RES SMD 165 OHM 0.5 1/10W 0603 983900 Yageo NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.