Location : Home > R > RT0603DRD076K65L
RT0603DRD076K65L
Share on FacebookShare on Facebook
RT0603DRD076K65L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0603DRD076K65L 15+ 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RT0603DRD076K65L Thin Film Resistors - SMD 1/10W 6.65K ohm .5 25ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
RT0603DRD076K65L RES SMD 6.65K OHM 0.5 1/10W 905200 Yageo NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RT0603DRD076K65L RES SMD 6.65K OHM 0.5 1/10W 800000 Yageo 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited