Location : Home > R > RT0603DRD0749R9L
RT0603DRD0749R9L
Share on FacebookShare on Facebook
RT0603DRD0749R9L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0603DRD0749R9L Originalnew 20000 Yageo 2014+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
RT0603DRD0749R9L 603 850000 Yageo 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
RT0603DRD0749R9L Thin Film Resistors - SMD 1/10W 49.9 ohm .5 25ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RT0603DRD0749R9L RES SMD 49.9 OHM 0.5 1/10W 0603 1555200 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RT0603DRD0749R9L RES 49.9 OHM 1/10W .5 SMD 0603 7001 Yageo 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RT0603DRD0749R9L RES SMD 49.9 OHM 0.5 1/10W 0603 899200 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com