Location : Home > R > RT0603DRD072K05L
RT0603DRD072K05L
Share on FacebookShare on Facebook
RT0603DRD072K05L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0603DRD072K05L 15+ 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RT0603DRD072K05L Thin Film Resistors - SMD 1/10W 2.05K ohm .5 25ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
RT0603DRD072K05L RES SMD 2.05K OHM 0.5 1/10W 785700 Yageo NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RT0603DRD072K05L RES SMD 2.05K OHM 0.5 1/10W 680500 Yageo 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RT0603DRD072K05L Thin Film Resistors - SMD 1/10W 2.05K ohm .5 25ppm 800,000 Yageo 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd