Location : Home > R > RT0603CRE073K16L
RT0603CRE073K16L
Share on FacebookShare on Facebook
RT0603CRE073K16L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0603CRE073K16L RES SMD 3.16K OHM 0.25 1/10W 681800 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RT0603CRE073K16L Thin Film Resistors - SMD 1/10W 3.16K ohm .25 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
RT0603CRE073K16L RES SMD 3.16K OHM 0.25 1/10W 791800 Yageo NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.