Location : Home > R > RT0603BRE074K02L
RT0603BRE074K02L
Share on FacebookShare on Facebook
RT0603BRE074K02L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0603BRE074K02L RES SMD 4.02K OHM 0.1 1/10W 1253200 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RT0603BRE074K02L 854679 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
RT0603BRE074K02L 854679 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
RT0603BRE074K02L 603 850000 Yageo 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
RT0603BRE074K02L Thin Film Resistors - SMD 1/10W 4.02K ohm .1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com