Location : Home > R > RT0603BRD0797R6L
RT0603BRD0797R6L
Share on FacebookShare on Facebook
RT0603BRD0797R6L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0603BRD0797R6L Thin Film Resistors - SMD 1/10W 97.6 ohm .1 25ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RT0603BRD0797R6L ROHS 205050 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RT0603BRD0797R6L RES SMD 97.6 OHM 0.1 1/10W 0603 887400 Yageo 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RT0603BRD0797R6L Thin Film Resistors - SMD 1/10W 97.6 ohm .1 25ppm 800,000 Yageo 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RT0603BRD0797R6L RES SMD 97.6 OHM 0.1 1/10W 0603 992600 Yageo 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.