Location : Home > R > RT0603BRD0740R2L
RT0603BRD0740R2L
Share on FacebookShare on Facebook
RT0603BRD0740R2L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0603BRD0740R2L 20000 Yageo 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
RT0603BRD0740R2L 603 850000 Yageo 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
RT0603BRD0740R2L Thin Film Resistors - SMD 1/10W 40.2 ohm .1 25ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RT0603BRD0740R2L RES SMD 40.2 OHM 0.1 1/10W 0603 894900 Yageo 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RT0603BRD0740R2L Thin Film Resistors - SMD 1/10W 40.2 ohm .1 25ppm 800,000 Yageo 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RT0603BRD0740R2L RES SMD 40.2 OHM 0.1 1/10W 0603 1000100 Yageo 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.