Location : Home > R > RT0603BRD0723K2L
RT0603BRD0723K2L
Share on FacebookShare on Facebook
RT0603BRD0723K2L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0603BRD0723K2L ROHS 205050 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RT0603BRD0723K2L RES SMD 23.2K OHM 0.1 1/10W 902500 Yageo 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RT0603BRD0723K2L Thin Film Resistors - SMD 1/10W 23.2K ohm .1 25ppm 800,000 Yageo 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RT0603BRD0723K2L RES SMD 23.2K OHM 0.1 1/10W 1007700 Yageo 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.