Location : Home > R > RT0402DRD0744K2L
RT0402DRD0744K2L
Share on FacebookShare on Facebook
RT0402DRD0744K2L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0402DRD0744K2L Thin Film Resistors - SMD 1/16W 44.2K ohm .5 25ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
RT0402DRD0744K2L Thin Film Resistors - SMD 1/16W 44.2K ohm .5 25ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
RT0402DRD0744K2L Thin Film Resistors - SMD 1/16W 44.2K ohm .5 25ppm 800,000 Yageo 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RT0402DRD0744K2L RES SMD 44.2K OHM 0.5 1/16W 688500 Yageo 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RT0402DRD0744K2L 402 20000 Yageo 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
RT0402DRD0744K2L Thin Film Resistors - SMD 1/16W 44.2K ohm .5 25ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com