Location : Home > R > RT0402BRD0728R7L
RT0402BRD0728R7L
Share on FacebookShare on Facebook
RT0402BRD0728R7L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0402BRD0728R7L ROHS 205050 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RT0402BRD0728R7L Thin Film Resistors - SMD 1/16W 28.7 ohm .1 25ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RT0402BRD0728R7L RES SMD 28.7 OHM 0.1 1/16W 0402 1522900 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RT0402BRD0728R7L RES SMD 28.7 OHM 0.1 1/16W 0402 877600 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com