Location : Home > R > RT0402BRD0726K7L
RT0402BRD0726K7L
Share on FacebookShare on Facebook
RT0402BRD0726K7L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0402BRD0726K7L Thin Film Resistors - SMD 1/16W 26.7K ohm .1 25ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RT0402BRD0726K7L RES SMD 26.7K OHM 0.1 1/16W 1523900 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RT0402BRD0726K7L RES SMD 26.7K OHM 0.1 1/16W 878600 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com