Location : Home > R > RT0402BRD07261RL
RT0402BRD07261RL
Share on FacebookShare on Facebook
RT0402BRD07261RL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0402BRD07261RL Thin Film Resistors - SMD 1/16W 261 ohm .1 25ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RT0402BRD07261RL RES SMD 261 OHM 0.1 1/16W 0402 1524100 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RT0402BRD07261RL RES SMD 261 OHM 0.1 1/16W 0402 878800 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com