Location : Home > R > RT0402BRD07220RL
RT0402BRD07220RL
Share on FacebookShare on Facebook
RT0402BRD07220RL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0402BRD07220RL Thin Film Resistors - SMD 1/16W 220 ohm .1 25ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RT0402BRD07220RL RES SMD 220 OHM 0.1 1/16W 0402 1526300 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RT0402BRD07220RL RES SMD 220 OHM 0.1 1/16W 0402 881000 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com