Location : Home > R > RSMF5JT82R0
RSMF5JT82R0
Share on FacebookShare on Facebook
RSMF5JT82R0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RSMF5JT82R0 RES METAL OX 5W 82 OHM 5 AXL 1343200 Stackpole Electronics Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RSMF5JT82R0 RES METAL OX 5W 82 OHM 5 AXL 682600 Stackpole Electronics Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
43F180 Resistors Through Hole Resistors RES 180 OHM 3W 1% AXIAL