Location : Home > R > RSMF3FT71R5
RSMF3FT71R5
Share on FacebookShare on Facebook
RSMF3FT71R5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RSMF3FT71R5 RES METAL OX 3W 71.5 OHM 1 AXL 589700 Stackpole Electronics Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RSMF3FT71R5 RES METAL OX 3W 71.5 OHM 1 AXL 484500 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS02B5K600FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 5.6K OHM 3W 1% WW AXIAL
RS02B5K600FE70 IC 40680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS02B5K600FE70 NEW 88570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS02B5K600FE70 Vishay Dale 1444100 2015+ RES 5.6K OHM 3W 1 WW AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RS01A600R0FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 600 OHM 1W 1% WW AXIAL
RS01A600R0FE70 IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS01A600R0FE70 NEW 88110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS01A600R0FE70 Vishay Dale 1412400 2015+ RES 600 OHM 1W 1 WW AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com