Location : Home > R > RSMF2FB402R
RSMF2FB402R
Share on FacebookShare on Facebook
RSMF2FB402R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RSMF2FB402R RES METAL OX 2W 402 OHM 1 AXL 1230700 Stackpole Electronics Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RSMF2FB402R RES METAL OX 2W 402 OHM 1 AXL 574100 Stackpole Electronics Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS02B10K00FS70 Resistors Through Hole Resistors RES 10K OHM 3W 1% WW AXIAL
RS02B10K00FS70 Vishay Dale 1353300 2015+ RES 10K OHM 3W 1 WW AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RS02B10K00FS70 Vishay/Dale 800,000 15+ 15+ TPC Global Service Co.Ltd.
RS02B10K00FS70 Vishay/Dale 800,000 15+ Wirewound Resistors - Through Hole 3watts 10Kohms 1 Learn More Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RS02B10K00FS70 Vishay/Dale 800,000 2015+ Wirewound Resistors - Through Hole 3watts 10Kohms 1 Learn More enkaite Electronics Co., Ltd