Location : Home > R > RSMF12JB18R0
RSMF12JB18R0
Share on FacebookShare on Facebook
RSMF12JB18R0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RSMF12JB18R0 RES MO 1/2W 18 OHM 5 AXIAL 576000 Stackpole Electronics Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RSMF12JB18R0 RES MO 1/2W 18 OHM 5 AXIAL 489400 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS02B8K000FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 8.0K OHM 3W 1% WW AXIAL
RS02B8K000FE70 IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS02B8K000FE70 NEW 88400 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS02B8K000FE70 Vishay Dale 1443600 2015+ RES 8.0K OHM 3W 1 WW AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RS02B8K000FE70 Vishay Dale 787000 2015+ RES 8.0K OHM 3W 1 WW AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com