Location : Home > R > RSMF12FT3R32
RSMF12FT3R32
Share on FacebookShare on Facebook
RSMF12FT3R32 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RSMF12FT3R32 RES MO 1/2W 3.32 OHM 1 AXIAL 704000 Stackpole Electronics Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PR02000204701JR500 Resistors Through Hole Resistors RES 4.7K OHM 2W 5% AXIAL
PR02000204701JR500 IC 38161 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
PR02000204701JR500 NEW 87370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PR02000204701JR500 Vishay BC Components 1311600 2015+ RES 4.7K OHM 2W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PR02000204701JR500 Vishay BC Components 792600 NEW RoHS RES 4.7K OHM 2W 5 AXIAL FindCores Electronics Inc.
RLR05C3321FPRSL Resistors Through Hole Resistors RES 3.32K OHM 1% 1/8W AXIAL
RLR05C3321FPRSL IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RLR05C3321FPRSL NEW 98290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RLR05C3321FPRSL Vishay 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
RNC55H1273FSRSL Resistors Through Hole Resistors RES 127K OHM 1/8W 1% AXIAL
RNC55H1273FSRSL IC 40230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55H1273FSRSL NEW 88850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RLR07C1873FSRE6 Resistors Through Hole Resistors RES 187K OHM 1% 1/4W AXIAL
RLR07C1873FSRE6 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RLR07C1873FSRE6 NEW 77850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RNC60H6491FSRE6 Resistors Through Hole Resistors RES 6.49K OHM 1/4W 1% AXIAL
RNC60H6491FSRE6 IC 58350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC60H6491FSRE6 NEW 85700 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
23J25R Resistors Through Hole Resistors RES 25 OHM 3W 5% AXIAL
23J25R Electronics 27860 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
23J25R Ohmite 696900 2015+ RES 25 OHM 3W 5 AXIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
23J25R Ohmite 988500 NEW RoHS RES 25 OHM 3W 5 AXIAL FindCores Electronics Inc.