Location : Home > R > RSMF12FT169R
RSMF12FT169R
Share on FacebookShare on Facebook
RSMF12FT169R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RSMF12FT169R RES MO 1/2W 169 OHM 1 AXIAL 704500 Stackpole Electronics Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CF14JT390R Resistors Through Hole Resistors RES 390 OHM 1/4W 5% CARBON FILM
CF14JT390R Stackpole Electronics Inc 1337600 2015+ RES 390 OHM 1/4W 5 CARBON FILM Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CF14JT390R Stackpole Electronics Inc 787600 NEW RoHS RES 390 OHM 1/4W 5 CARBON FILM FindCores Electronics Inc.
CF14JT390R Stackpole Electronics Inc 791700 2015+ RES 390 OHM 1/4W 5 CARBON FILM Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RS01A22R00FS70 Resistors Through Hole Resistors RES 22 OHM 1W 1% WW AXIAL