Location : Home > R > RSMF12FB4R70
RSMF12FB4R70
Share on FacebookShare on Facebook
RSMF12FB4R70 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RSMF12FB4R70 RES MO 1/2W 4.7OHM 1 AXL 909800 Stackpole Electronics Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RSMF12FB4R70 RES MO 1/2W 4.7OHM 1 AXL 804600 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS01A3K000FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 3.0K OHM 1W 1% WW AXIAL
RS01A3K000FE70 IC 40190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS01A3K000FE70 Vishay Dale 1338100 2015+ RES 3.0K OHM 1W 1 WW AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RS01A3K000FE70 Vishay/Dale 800,000 15+ 15+ TPC Global Service Co.Ltd.
RS01A3K000FE70 Vishay/Dale 800,000 2015+ Wirewound Resistors - Through Hole 1watt 3Kohms 1 Learn More enkaite Electronics Co., Ltd