Location : Home > R > RSF2FB61R9
RSF2FB61R9
Share on FacebookShare on Facebook
RSF2FB61R9 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RSF2FB61R9 RES MO 2W 61.9 OHM 1 AXIAL 1403600 Stackpole Electronics Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RSF2FB61R9 RES MO 2W 61.9 OHM 1 AXIAL 685700 Stackpole Electronics Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
AP101 100R J Resistors Through Hole Resistors RES 100 OHM 100W 5% TO-247