Location : Home > R > RSF200JB-73-82K
RSF200JB-73-82K
Share on FacebookShare on Facebook
RSF200JB-73-82K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RSF200JB-73-82K RES 82K OHM 2W 5 AXIAL 1543700 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RSF200JB-73-82K RES 82K OHM 2W 5 AXIAL 887100 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS02B3K900FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 3.9K OHM 3W 1% WW AXIAL
RS02B3K900FE70 IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS02B3K900FE70 NEW 88650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS02B3K900FE70 Vishay Dale 787600 2015+ RES 3.9K OHM 3W 1 WW AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com