Location : Home > R > RSF1FB2R20
RSF1FB2R20
Share on FacebookShare on Facebook
RSF1FB2R20 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RSF1FB2R20 RES MO 1W 2.2 OHM 1 AXIAL 1421500 Stackpole Electronics Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RSF1FB2R20 RES MO 1W 2.2 OHM 1 AXIAL 896500 Stackpole Electronics Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS01A40R00FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 40 OHM 1W 1% WW AXIAL
RS01A40R00FE70 IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS01A40R00FE70 NEW 88270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS01A40R00FE70 Vishay Dale 1413000 2015+ RES 40 OHM 1W 1 WW AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com