Location : Home > R > RSF12JTR910
RSF12JTR910
Share on FacebookShare on Facebook
RSF12JTR910 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RSF12JTR910 RES MO 1/2W 0.91 OHM 5 AXIAL 793900 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RN55E79R6BRSL Resistors Through Hole Resistors RES 79.6 OHM 1/8W .1% AXIAL
RN55E79R6BRSL IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RN55E79R6BRSL NEW 98730 2016+ 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RNC60H1070FSRSL Resistors Through Hole Resistors RES 107 OHM 1/4W 1% AXIAL
RNC60H1070FSRSL IC 58800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC60H1070FSRSL NEW 78300 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ROX100150KFKEL Resistors Through Hole Resistors RES 150K OHM 4W 1% AXIAL
ROX100150KFKEL Vishay Dale 1336100 2015+ RES 150K OHM 4W 1 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ROX100150KFKEL Vishay Dale 675500 2015+ RES 150K OHM 4W 1 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ROX100150KFKEL Vishay Dale 798100 NEW RoHS RES 150K OHM 4W 1 AXIAL FindCores Electronics Inc.
RNC55H1240BSR36 Resistors Through Hole Resistors RES 124 OHM 1/8W .1% AXIAL
RNC55H1240BSR36 IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55H1240BSR36 NEW 88110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
23J750 Resistors Through Hole Resistors RES 750 OHM 3W 5% AXIAL
23J750 IC 36912 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
23J750 Ohmite 884400 1537+ RES 750 OHM 3W 5 AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
23J750 Ohmite 800,000 15+ Wirewound Resistors - Through Hole 3watt 750ohm 5 Global Thunder Electronics Co.,Ltd