Location : Home > R > RSF12JT2R40
RSF12JT2R40
Share on FacebookShare on Facebook
RSF12JT2R40 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RSF12JT2R40 RES MO 1/2W 2.4 OHM 5 AXIAL 789800 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
H8261RBDA Resistors Through Hole Resistors RES 261 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
H8261RBDA NEW 88810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
H8261RBDA TE Connectivity 800,000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
RS01AR5000FE70 Resistors Through Hole Resistors RES .50 OHM 1W 1% WW AXIAL
RS01AR5000FE70 IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS01AR5000FE70 Vishay Dale 595200 1537+ RES .50 OHM 1W 1 WW AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.