Location : Home > R > RSF12JB51R0
RSF12JB51R0
Share on FacebookShare on Facebook
RSF12JB51R0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RSF12JB51R0 RES MO 1/2W 51 OHM 5 AXIAL 801700 Stackpole Electronics Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RSF12JB51R0 RES MO 1/2W 51 OHM 5 AXIAL 489100 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS02B3R000FE12 Resistors Through Hole Resistors RES WIREWOUND 3 OHM 3 WATT
RS02B3R000FE12 Original n 205050 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RS02B3R000FE12 Vishay/Dale 800,000 15+ Wirewound Resistors - Through Hole 3watts 3ohms 1 Learn More Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com