Location : Home > R > RSF12JA15R0
RSF12JA15R0
Share on FacebookShare on Facebook
RSF12JA15R0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RSF12JA15R0 RES MO 1/2W 15 OHM 5 AXIAL 791200 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RLR20C3321FRRE6 Resistors Through Hole Resistors RES 3.32K OHM 1% 1/2W AXIAL
RLR20C3321FRRE6 Vishay 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
RLR20C3321FRRE6 IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RLR20C3321FRRE6 NEW 78670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RLR05C1003FSRSL Resistors Through Hole Resistors RES 100K OHM 1% 1/8W AXIAL
RLR05C1003FSRSL IC 58620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RLR05C1003FSRSL NEW 87650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CPCC101R000KE66 Resistors Through Hole Resistors RES 1 OHM 10W 10% RADIAL
CPCC101R000KE66 IC 35940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CPCC101R000KE66 NEW 87930 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CPCC101R000KE66 NEW 87930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RNC55K2552FSBSL Resistors Through Hole Resistors RES 25.5K OHM 1/8W 1% AXIAL
RNC55K2552FSBSL IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55K2552FSBSL NEW 78670 2016+ 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS00518R00FE73 Resistors Through Hole Resistors RES 18 OHM 5W 1% WW AXIAL
RS00518R00FE73 NEW 88910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS00518R00FE73 Vishay Dale 875700 RES 18 OHM 5W 1 WW AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RS00518R00FE73 Vishay Dale 900300 RES 18 OHM 5W 1 WW AXIAL FindCores Electronics Inc.