Location : Home > R > RSCKX750-4/0-1
RSCKX750-4/0-1
Share on FacebookShare on Facebook
RSCKX750-4/0-1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CB3-3C-27M0000 Crystals and Oscillators Oscillators 27MHz HCMOS, TTL XO (Standard) Oscillator Surface Mount 5V 50mA Enable/Disable
CB3-3C-27M0000 CTS 39830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CB3-3C-27M0000 CTS-Frequency Controls 57759 2015+ OSC XO 27.000MHZ HCMOS TTL SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CB3-3C-27M0000 CTS-Frequency Controls 62485 1538+ OSC XO 27.000MHZ HCMOS TTL SMD Alphatek Technology Limited
CB3-3C-27M0000 CTS-Frequency Controls 88370 2015+ OSC XO 27.000MHZ HCMOS TTL SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
329636 IC 40830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
329636 Original 39816 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
329636 Semiconductor 20055 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
329636 STOCK 43220 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
PTZTE258.2A Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 8.2V 1W PMDS
PTZTE258.2A Rohm Semiconductor 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PTZTE258.2A NEW 88670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PTZTE258.2A Distributor 172190 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
995263 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 9 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole