Location : Home > R > RR0816P-4530-D-64A
RR0816P-4530-D-64A
Share on FacebookShare on Facebook
RR0816P-4530-D-64A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RR0816P-4530-D-64A Thin Film Resistors - SMD 1/16W 453ohm 0.5 25ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RR0816P-4530-D-64A RES 453 OHM 1/16W .5 0603 6125 Susumu 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RR0816P-4530-D-64A RES SMD 453 OHM 0.5 1/16W 0816 583500 Susumu 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RR0816P-4530-D-64A RES SMD 453 OHM 0.5 1/16W 0816 693500 Susumu 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.