Location : Home > R > RR0306P-752-D
RR0306P-752-D
Share on FacebookShare on Facebook
RR0306P-752-D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RR0306P-752-D RES SMD 7.5K OHM 0.5 1/20W 0201 898400 Susumu NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RR0306P-752-D RES SMD 7.5K OHM 0.5 1/20W 0201 793200 Susumu 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RR0306P-752-D Thin Film Resistors - SMD 1/20W 7.5Kohm 0.5 25ppm 800,000 Susumu 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RR0306P-752-D RES SMD 7.5K OHM 0.5 1/20W 0201 1436400 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com