Location : Home > R > RR0306P-161-D
RR0306P-161-D
Share on FacebookShare on Facebook
RR0306P-161-D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RR0306P-161-D RES SMD 160 OHM 0.5 1/20W 0201 901500 Susumu NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RR0306P-161-D RES SMD 160 OHM 0.5 1/20W 0201 796300 Susumu 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RR0306P-161-D Thin Film Resistors - SMD 1/20W 160ohm 0.5 25ppm 800,000 Susumu 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RR0306P-161-D RES SMD 160 OHM 0.5 1/20W 0201 1439500 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RR0306P-161-D Thin Film Resistors - SMD 1/20W 160ohm 0.5 25ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com