Location : Home > R > RPP20-2412SW/N
RPP20-2412SW/N
Share on FacebookShare on Facebook
RPP20-2412SW/N distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RPP20-2412SW/N CONV DC/DC 20W 9-36VIN 12VOUT 8000 Recom Power Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RPP20-2412SW/N CONV DC/DC 20W 9-36VIN 12VOUT 8000 Recom Power Inc 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
RPP20-2412SW/N 2012+ 8000 Recom Power Inc 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
832-80-042-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 42 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
832-80-042-10-001101 IC 58060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
832-80-042-10-001101 Preci-Dip 147630 2016+ CONN HDR 42POS 2MM T/H Unitronix Electronics Limited
832-80-042-10-001101 Preci-Dip 287350 2016+ CONN HDR 42POS 2MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com