Location : Home > R > RPER72A152K2P1A03B
RPER72A152K2P1A03B
Share on FacebookShare on Facebook
RPER72A152K2P1A03B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RPER72A152K2P1A03B Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1500pF 100volts X7R 10 2.5 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RPER72A152K2P1A03B CAP CER 1500PF 100V 10 RADIAL 701900 Murata Electronics North Ameri NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.