Location : Home > R > RPER71H334K2S1C03A
RPER71H334K2S1C03A
Share on FacebookShare on Facebook
RPER71H334K2S1C03A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RPER71H334K2S1C03A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.33uF 50volts X7R 10 2.5m 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
Q-C-500 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Non Activated (R) Green 0.075" (1.91mm) 500' (152.44m)