Location : Home > R > RPER71H222K2P1A03B
RPER71H222K2P1A03B
Share on FacebookShare on Facebook
RPER71H222K2P1A03B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RPER71H222K2P1A03B Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 2200pF 50volts X7R 10 2.5m 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RPER71H222K2P1A03B CAP CER 2200PF 50V 10 RADIAL 584200 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.