Location : Home > R > RPER71H154K2K1C03B
RPER71H154K2K1C03B
Share on FacebookShare on Facebook
RPER71H154K2K1C03B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RPER71H154K2K1C03B Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.15uF 50volts 10 X7R 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RPER71H154K2K1C03B CAP CER 0.15UF 50V 10 RADIAL 611100 Murata Electronics North Ameri NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.