Location : Home > R > RPER71H152K2K1A03B
RPER71H152K2K1A03B
Share on FacebookShare on Facebook
RPER71H152K2K1A03B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RPER71H152K2K1A03B Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1500pF 50volts X7R 10 5.0m 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RPER71H152K2K1A03B CAP CER 1500PF 50V 10 RADIAL 882500 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.