Location : Home > R > RPE5C2A3R0C2P1B03B
RPE5C2A3R0C2P1B03B
Share on FacebookShare on Facebook
RPE5C2A3R0C2P1B03B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RPE5C2A3R0C2P1B03B Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 3.0pF 100volts C0G +/-.25p 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RPE5C2A3R0C2P1B03B CAP CER 3PF 100V RADIAL 689200 Murata Electronics North Ameri NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.