Location : Home > R > RPE5C2A390J2P1Z03B
RPE5C2A390J2P1Z03B
Share on FacebookShare on Facebook
RPE5C2A390J2P1Z03B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RPE5C2A390J2P1Z03B Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 39pF 100volts C0G 5 2.5mm 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RPE5C2A390J2P1Z03B CAP CER 39PF 100V 5 RADIAL 689600 Murata Electronics North Ameri NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.