Location : Home > R > RPE5C2A331J2K1A03B
RPE5C2A331J2K1A03B
Share on FacebookShare on Facebook
RPE5C2A331J2K1A03B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RPE5C2A331J2K1A03B Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 330pF 100Volts C0G 5 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
P51-15-S-Z-MD-5V-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 15 PSI (103.42 kPa) Sealed Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT 1 V ~ 5 V Cylinder
P51-15-S-Z-MD-5V-000-000 SSI 46750 1525+ SENSOR 15PSIS 1/4 NPT 5V MINI Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
P51-15-S-Z-MD-5V-000-000 SSI 57149 1516+ SENSOR 15PSIS 1/4 NPT 5V MINI Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
P51-75-A-Y-I12-4.5V-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 75 PSI (517.11 kPa) Absolute Female - 7/16" (11.11mm) UNF 0.5 V ~ 4.5 V Cylinder
P51-50-A-P-M12-4.5OVP-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 50 PSI (344.74 kPa) Absolute Male - M20 x 1.5 0.5 V ~ 4.5 V Cylinder
770020 Static Control, ESD, Clean Room Products Static Control Clothing SMOCK JACKET GRY KNITTED XS
770020 IC 38530 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
770020 Semiconductor 19155 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
71BD30-05-3-AJN Switches Rotary Switches Rotary Switch 2 ~ 4 Position 3P4T 250mA (AC/DC) 115VAC Panel Mount
PV2H640BB Switches Pushbutton Switches Pushbutton Switch SPST-NO Vandal Resistant Panel Mount, Front
PV2H640BB E-Switch 41855 1516+ SWITCH PUSHBUTTON SPST 2A 48V AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
PV2H640BB E-Switch 85350 2015+ SWITCH PUSHBUTTON SPST 2A 48V Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
PV2H640BB E-Switch 85350 2015+ SWITCH PUSHBUTTON SPST 2A 48V Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OS202011MV4QS1 Switches Slide Switches Slide Switch DPDT Through Hole
OS202011MV4QS1 C&K Components 57739 15+ SW SLIDE SHORTING DPDT 0.1A 30V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
OS202011MV4QS1 C&K Components 8000 2015+ SW SLIDE SHORTING DPDT 0.1A 30V enkaite Electronics Co., Ltd
OS202011MV4QS1 RoHS 221541 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
83186051 Switches Snap Action, Limit Switches SLDSW 6A SLDR 161A LEVER
83186051 IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
15LS1 Switches Snap Action, Limit Switches SWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 125V
15LS1 Honeywell 262480 1538+ ENCLOSED SWES LSTOP ROLLER AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
15LS1 Distributor 163550 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
15LS1 IC 36430 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
15LS1 STOCK 43610 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
12SX22 Switches Snap Action, Limit Switches SWITCH SNAP ACTION SPDT 1A 125V
12SX22 Honeywell 1-3000 2014+ SWITCH PLUNGER SPDT 1A PCB Ameyic Electronics Limited
12SX22 Honeywell 16730 1525+ SWITCH PLUNGER SPDT 1A PCB Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
12SX22 Honeywell 262360 1538+ SWITCH PLUNGER SPDT 1A PCB AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
12SX22 Honeywell 57629 15+ SWITCH PLUNGER SPDT 1A PCB Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com