Location : Home > R > RPE5C1H8R2C2P1Z03B
RPE5C1H8R2C2P1Z03B
Share on FacebookShare on Facebook
RPE5C1H8R2C2P1Z03B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RPE5C1H8R2C2P1Z03B Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 8.2pF 50volt C0G +/-0.25pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RPE5C1H8R2C2P1Z03B CAP CER 8.2PF 50V RADIAL 609600 Murata Electronics North Ameri NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.