Location : Home > R > RPE5C1H5R1C2P1B03B
RPE5C1H5R1C2P1B03B
Share on FacebookShare on Facebook
RPE5C1H5R1C2P1B03B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RPE5C1H5R1C2P1B03B Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 5.1pF 50volt C0G +/-0.25pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RPE5C1H5R1C2P1B03B CAP CER 5.1PF 50V RADIAL 884900 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.