Location : Home > R > RP2012T-4R7-G
RP2012T-4R7-G
Share on FacebookShare on Facebook
RP2012T-4R7-G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RP2012T-4R7-G RES SMD 4.7 OHM 2 1/3W 0805 889900 Susumu 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RP2012T-4R7-G RES SMD 4.7 OHM 2 1/3W 0805 784700 Susumu 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
RP2012T-4R7-G RES SMD 4.7 OHM 2 1/3W 0805 703300 Susumu 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
RP2012T-4R7-G Current Sense Resistors - SMD 1/3W 4.7ohm 2 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8754970000 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 12V 48W