Location : Home > R > RP1H065SPTR
RP1H065SPTR
Share on FacebookShare on Facebook
RP1H065SPTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RP1H065SPTR MOSFET P-CH 45V 6.5A MPT6 887000 Rohm Semiconductor 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RP1H065SPTR MOSFET P-CH 45V 6.5A MPT6 242420 Rohm Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RP1H065SPTR MOSFET P-CH 45V 6.5A MPT6 242420 Rohm Semiconductor 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DDZ23-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 23V 500MW SOD123
DDZ23-7 Diodes Inc 157639 15+ DIODE ZENER 23V 500MW SOD-123 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com