Location : Home > R > RP15-243.3SF/P
RP15-243.3SF/P
Share on FacebookShare on Facebook
RP15-243.3SF/P distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
REC5-243.3SRW/H4/A/SMD-R Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 5W 18-36VIN 3.3VOUT
REC3-4815SRW/H6/C/M Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 3W 36-72VIN 15VOUT
REC3-4815SRW/H6/C/M IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
REC3-4815SRW/H6/C/M Recom Power 3990 12+ 24-DIP Module (9 Leads) General Electronics Co.,Ltd
RG1005P-132-W-T1 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 1.3KOHM 0.05% 1/16W 0402
RG1005P-132-W-T1 Susumu 5000 12+ RES 1.3K OHM 1/16W .05 0402 SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RG1005P-132-W-T1 Susumu 800,000 15+ Thin Film Resistors - SMD 1/32W 1.3Kohm 0.05 25ppm SIMEN Electronics Co.,Ltd
RG1005P-132-W-T1 Susumu 800,000 15+ Thin Film Resistors - SMD 1/32W 1.3Kohm 0.05 25ppm Power Agency Co.,Ltd
RG1005P-132-W-T1 Susumu 800,000 15+ Thin Film Resistors - SMD 1/32W 1.3Kohm 0.05 25ppm Global Thunder Electronics Co.,Ltd
ADQM16006 Relays Power Relays, Over 2 Amps 60A POWER LATCHING RELAY
RP10-4805DEW/P Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 10W 18-75VIN +/-05V
RP10-4805DEW/P IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RP10-4805DEW/P Recom Power 16044 12+ 6-DIP Module SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RP10-4805DEW/P Recom Power 500000 12+ 6-DIP Module Evergreen Electronics Co.,Ltd
HS10 3K3 J Resistors Chassis Mount Resistors RES CHAS MNT 3.3K OHM 5% 10W