Location : Home > R > ROX3SJ68K
ROX3SJ68K
Share on FacebookShare on Facebook
ROX3SJ68K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ROX3SJ68K Metal Oxide Resistors 68 KOhms 3W 350V 800,000 TE Connectivity 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ROX3SJ68K RES68.0KOHM3W5AXIAL 8 TE 18+ stock World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
ROX3SJ68K Metal Oxide Resistors 68 KOhms 3W 350V 800,000 TE Connectivity 2015+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com